کالکشن انواع شلوار زنانه جدید 2023
women-bag
کالکشن جدید انواع کیف 2023
women bloze
کالکشن انواع پیراهن زنانه جدید 2023
women sneakers
کالکشن کتانی و اسنیکر زنانه 2023
کالکشن انواع بافت و ژاکت جدید زنانه 2023
women sapport
کالکشن انواع گرمکن ورزشی زنانه جدید 2023

لباس هایی که منعکس کننده استایل شما هستند، مدل های شلوار جین و تی شرت که بخش های کلیدی ترکیب های روزانه شما خواهند بود، لباس های شب که شما را در رویدادها، اکسسوری ها و خیلی چیزهای دیگر خیره می کنند… شما برای هر چیزی که هستید در مکان مناسبی هستید. به دنبال خرید!

شاید خرید برای خانم ها سخت ترین کار باشد… البته برای آنها بیشتر از همه سرگرم کننده است! خوشحالی و هیجان وقتی تکه هایی که مدت هاست آرزوی خریدش را داشتی با بار به دستت می رسند چیز دیگری است… لباس های تابستانی سبک و رنگارنگ وقتی هوا گرم می شود مدل های ژاکت کش باف پشمی شیک وقتی هوا شروع به سرد شدن می کند، کت چرم روی پیراهن‌های جین برای ظاهری غیررسمی در پاییز، چکمه‌های فضای باز که شما را در سرمای سخت گرم نگه می‌دارند، مدل‌های کت و کت و مدل کیف برای تکمیل استایل شما… اینجا برای هر رویای شما یک قطعه وجود دارد!

یکی از سخت‌ترین چیزهایی که می‌توانید دقیقاً چیزی را که به دنبال آن هستید، پیدا کنید، لباس‌هایی است که هنگام بیرون رفتن در شب می‌پوشید. وقتی رنگ ایده‌آل را می‌گویید، انتخاب پارچه، طول و استایل مناسب، گاهی اوقات می‌تواند تلاش زیادی را بکند. یک لباس شب فقط برای خودت پیدا کن اما در Trendtehran می توانید جذاب ترین لباس های فصل متعلق به برندهای مطرح دنیا را بیابید و ترکیب خود را با تکه های مورد علاقه خود در میان صدها مدل کفش، کیف و جواهرات مختلف کامل کنید! در عین حال، می توانید به راحتی کل لیست خرید خود را با افزودن محصولات آرایشی متناسب با نیازها و سبک خود به سبد خرید خود به راحتی پاک کنید… البته تا زمانی که شروع به ایجاد یک لیست جدید کنید!

می‌توانید با مدل‌های ژاکت‌هایی که بخش بزرگی از استایل اداری شما خواهند بود، پیراهن‌هایی که بزرگ‌ترین دستیار این کت‌ها هستند و دامن‌هایی که آخرین قسمت یک ترکیب شیک هستند، به زیبایی کلاسیکی دست پیدا کنید. می‌توانید استایل اداری خود را با لباس‌های رنگارنگ، لباس‌های بلند، شلوارهای پارچه‌ای شیک، مدل‌های بلوز و جواهراتی که راحتی یک تکه را ارائه می‌دهند، غنی کنید.

شیک ترین محصولات مناسب برای هر مناسبت، هر سبک و فصلی مثل همیشه در ترند تهران منتظر شما هستند!

محصول به سبد شما افزوده شد